Firma

Firma Ślusarstwo Józef Niemiec powstała w 1979 r. Początkowo wykonywaliśmy usługi wyłącznie na rynku krajowym, jednak już końcem lat 80. zaczęliśmy eksportować nasze wyroby do krajów byłego Związku Radzieckiego. Lata 90. również przyniosły rozwój naszej firmie – to wtedy realizowaliśmy nasze pierwsze zlecenia dla firm z Austrii i Niemiec. W 2013 roku firma Ślusarstwo Józef Niemiec została przekształcona w spółkę jawną.

Obecnie pracuje u nas 40 osób – są to specjaliści o bardzo wysokich kwalifikacjach zawodowych doskonale sprawdzający się w specyfice świadczonych przez nas usług. Nasza firma to przede wszystkim ludzie, ale rozwój umożliwiają nam również nowoczesne maszyny – więcej na ich temat znaleźć można na podstronie Park Maszynowy. Dysponując świetnie wyposażonym parkiem maszynowym, a także nowoczesnym oprogramowaniem i wykwalifikowanym zespołem jesteśmy w stanie sprostać niemal każdemu zamówieniu, nawet najbardziej nietypowemu – za co doceniają nas klienci z całego świata.

Sami eksportujemy nasze wyroby do krajów Unii Europejskiej, a także do Norwegii, a dzięki współpracy z innymi firmami nasz towar trafia także w inne zakątki świata - do Stanów Zjednoczonych, Meksyku, Dubaju czy Pekinu.

Najczęściej wykonujemy elementy dla branży automotive, budowy maszyn lub spożywczej.
Zobacz dlaczego warto wybrać współpracę z naszą firmą >
Siedziba
43-440 Goleszów
ul. Wiejska 22
Współrzędne GPS:
N 49° 44,096’
E 18° 46,276’
zobacz jak dojechać
obróbka mechaniczna metali
Hala
produkcyjna
43-436 Górki Wielkie
ul. Stary Dwór 5a
Współrzędne GPS:
N 49° 78,313’
E 18° 83,044’
zobacz jak dojechać
toczenie metalu
de
In Vorbereitung
en
In preparation